Lokale Omroep Echt - Susteren

Radioprogrammering

Maandag
07.00 Will’s wekdienst Will Schmitz
08.00 Will’s wekdienst Will Schmitz
09.00 Start de dag Rianne Frencken
10.00 Timmeren aan de weg Hans Timmermans
11.00 Timmeren aan de weg Hans Timmermans
12.00 Lunchbox Jorg Sevriens
13.00 Nonstop
14.00 Nonstop
15.00 Nonstop
16.00 Op weg Henri Kicken
17.00 Op weg Henri Kicken
18.00 Smakelijk luisteren Ruud Peters
19.00 Nonstop
20.00 Crossroads Kees de Haan
21.00 Crossroads Kees de Haan
22.00 Nonstop
23.00 Nonstop
0.00 Nachsjiech
Dinsdag
07.00 Will’s wekdienst Will Schmitz
08.00 Will’s wekdienst Will Schmitz
09.00 Start de dag Rianne Frencken
10.00 Timmeren aan de weg Hans Timmermans
11.00 Timmeren aan de weg Hans Timmermans
12.00 Lunchbox Jorg Sevriens
13.00 Nonstop
14.00 Nonstop
15.00 Nonstop
16.00 Op weg Henri Kicken
17.00 Op weg Henri Kicken
18.00 Smakelijk luisteren Ruud Peters
19.00 Variabel Henk Palmen
20.00 Variabel Henk Palmen
21.00 Thom Smeets show Thom Smeets
22.00 Thom Smeets show Thom Smeets
23.00 Nonstop
0.00 Nachsjiech
Woensdag
07.00 Will’s wekdienst Will Schmitz
08.00 Will’s wekdienst Will Schmitz
09.00 Start de dag Rianne Frencken
10.00 Timmeren aan de weg Hans Timmermans
11.00 Timmeren aan de weg Hans Timmermans
12.00 Lunchbox Jorg Sevriens
13.00 Nonstop
14.00 Nonstop
15.00 Nonstop
16.00 Op weg Henri Kicken
17.00 Op weg Henri Kicken
18.00 Smakelijk luisteren Ruud Peters
19.00 Nonstop
20.00 Nonstop
21.00 Nonstop
22.00 Nonstop
23.00 Nonstop
0.00 Nachsjiech
Donderdag
07.00 Will’s wekdienst Will Schmitz
08.00 Will’s wekdienst Will Schmitz
09.00 Start de dag Rianne Frencken
10.00 Timmeren aan de weg Hans Timmermans
11.00 Timmeren aan de weg Hans Timmermans
12.00 Lunchbox Jorg Sevriens
13.00 Nonstop
14.00 Nonstop
15.00 Nonstop
16.00 Op weg Henri Kicken
17.00 Op weg Henri Kicken
18.00 Smakelijk luisteren Ruud Peters
19.00 Limburg Rocks Marc Schneiders
20.00 Knooppunt het Vonderen René de Serière
21.00 Knooppunt het Vonderen René de Serière
22.00 Nonstop
23.00 Nonstop
0.00 Nachsjiech
Vrijdag
07.00 Will’s wekdienst Will Schmitz
08.00 Will’s wekdienst Will Schmitz
09.00 Start de dag Rianne Frencken
10.00 Timmeren aan de weg Hans Timmermans
11.00 Timmeren aan de weg Hans Timmermans
12.00 Lunchbox Jorg Sevriens
13.00 Nonstop
14.00 Nonstop
15.00 Nonstop
16.00 Op weg Henri Kicken
17.00 Op weg Henri Kicken
18.00 De Loes 40 Reinier Witbols Feugen
19.00 De Loes 40 Reinier Witbols Feugen
20.00 De Loes 40 Reinier Witbols Feugen
21.00 Ray’s 12 INCH show Raymond Coonen
22.00 Nonstop
23.00 Nonstop
0.00 Dance into the night Livemixing met dance etc
Zaterdag
07.00 Nonstop
08.00 Nonstop
09.00 Nonstop
10.00 Nonstop
11.00 Nonstop
12.00 Nonstop
13.00 Nonstop
14.00 Nonstop
15.00 Nonstop
16.00 Nonstop
17.00 Nonstop
18.00 Alive and kicking Thea & John Peeters
19.00 Alive and kicking Thea & John Peeters
20.00 Nonstop
21.00 Nonstop
22.00 Nonstop
23.00 1 uur KICKEN Henri Kicken
0.00 Dance into the night Livemixing met dance etc
Zondag
07.00 Nonstop
08.00 Nonstop
09.00 Nonstop
10.00 Nonstop
11.00 Nonstop
12.00 Op zien Soondigs Ton Donders
13.00 Ron’s Muziekmix Ron Heimens
14.00 Ron’s Muziekmix Ron Heimens
15.00 Nonstop
16.00 Nonstop
17.00 Nonstop
18.00 Rock Ballads Marc Schneiders en Raymond Coonen
19.00 Rock Ballads&Blues Marc Schneiders en Raymond Coonen
20.00 Lazy rocker Marc Schneiders en Raymond Coonen
21.00 Lazy rocker Marc Schneiders en Raymond Coonen
22.00 Spotlight On – Nieuw Plaatwerk Ruud Peters
23.00 Spotlight On – De Onderstroom Ruud Peters
0.00 Nachsjiech